Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
99 800 €
195 191.83 лв.

(1 610 €, 3 148.89 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:08 на 11 април, 2026 год.
Обявата е посетена 46 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Представяме Magnolia 10 новоразвиващ се премиум жилищен комплекс, разположен само на 750 метра от морето, в спокойна и предпочитана жилищна зона, която съчетава комфорт, удобство и отлична локация.

Комплексът се намира в непосредствена близост до магазини, аптеки, бензиностанции, ресторанти, заведения за бързо хранене и други ежедневни удобства, което го прави отличен избор както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот или доходоносна инвестиция.

Magnolia 10 е проектиран с внимание към детайла и съвременните стандарти за качество, комфорт и функционалност. Жителите ще се възползват от:

контрол на достъпа за повишена сигурност
плувен басейн за отдих
детска площадка
асансьор
добре поддържани и стилно оформени общи части

За допълнително удобство комплексът предлага подземни гаражи, складови помещения и открити паркоместа, всички налични за закупуване.

Инвеститорът предлага гъвкава схема на плащане с разсрочване до 3 години, което прави покупката по-достъпна и удобна.

Magnolia 10 съчетава модерна архитектура, комфорт и близост до морето, превръщайки се в отлична възможност както за живеене, така и за инвестиция.
За контакт:
0893555548
Агенция:
ЗАМЗАМХОУМС
0899022855
В imot.bg от 2025 г.
zamzam_homes.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Несебър, Слънчев бряг, Ритейл Парк, ап.5